Izidi odbojkarske lige narodov

* Izidi:
- skupina 1 (Brasilia):
- torek, 7. junij:
Kitajska - Iran 1:3 (-15, 19, -22, -15) - sreda, 8. junij:
Slovenija - ZDA 0:3 (-19, -19, -14)
Japonska - Nizozemska 3:1 (-22, 24, 22, 17) - četrtek, 9. junij:
Brazilija - Avstralija 3:0 (14, 18, 21)
Japonska - Kitajska 3:1 (-21, 19, 19, 18)
Nizozemska - ZDA 0:3 (-12, -18, -16) - petek, 10. junij:
Brazilija - Slovenija 3:1 (21, -21, 20, 16)
Nizozemska - Iran 3:0 (24, 21, 21)
Japonska - ZDA 2:3 (17, -15, -21, 26, -9) - sobota, 11. junij:
Avstralija - Slovenija 0:3 (-22, -20, -21)
ZDA - Brazilija 3:1 (-21, 25, 20, 20)
Slovenija - Kitajska 3:1 (15, 20, -18, 25) - nedelja, 12. junij:
Iran - Avstralija 3:1 (14, 22, -18, 15)
15.00 Brazilija - Kitajska
18.00 Iran - Japonska
21.00 Nizozemska - Avstralija - skupina 2 (Ottawa):
- torek, 7. junij:
Bolgarija - Srbija 1:3 (19, -19, -22, -20) - sreda, 8. junij:
Kanada - Nemčija 0:3 (-19, -20, -28)
Poljska - Argentina 3:0 (21, 22, 23) - četrtek, 9. junij:
Francija - Italija 3:0 (22, 24, 19)
Nemčija - Argentina 1:3 (18, -22, -17, -20)
Srbija - Francija 1:3 (21, -22, -23, -23) - petek, 10. junij:
Poljska - Italija 1:3 (21, -23, -20, -20)
Srbija - Argentina 3:2 (16, 18, -17, -12, 6)
Bolgarija - Nemčija 2:3 (-20, 22, -16, 20, -10) - sobota, 11. junij:
Francija - Kanada 3:0 (16, 23, 21)
Nemčija - Srbija 3:2 (25, -25, -18, 26, 16)
Bolgarija - Poljska 0:3 (-19, -19, -23) - nedelja, 12. junij:
Kanada - Italija 0:3 (-21, -18, -19)
17.00 Francija - Poljska
20.00 Argentina - Italija
23.00 Bolgarija - Kanada - lestvica: 1. ZDA 4 4 0 12:3 11 2. Francija 3 3 0 9:1 9 3. Nemčija 4 3 1 10:7 7 4. Japonska 3 2 1 8:5 7 5. Poljska 3 2 1 7:3 6 6. Brazilija 3 2 1 7:4 6 7. Italija 3 2 1 6:4 6 8. Iran 3 2 1 6:5 6 9. Srbija 4 2 2 9:9 6
10. Slovenija 4 2 2 7:7 6
11. Argentina 3 1 2 5:7 4
12. Nizozemska 3 1 2 4:6 3
13. Bolgarija 3 0 3 3:9 1
14. Kitajska 3 0 3 3:9 0
15. Avstralija 3 0 3 1:9 0
16. Kanada 3 0 3 0:9 0

* opomba; prvih osem ekip se uvrsti na zaključni turnir.

Vir novice: STA